Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 11.12.2016, 00:24
Na boisku: pierwsza połowa dla Wisły, druga dla żydów. Jak w pierwszej coś jeszcze rozgrywaliśmy to drugą połowę im oddaliśmy. Przejęli inicjatywę, a Wiślacy gonili za piłką i nic z tego nie wynikało.

Na trybunach dużo osób z Chorzowa za co dzięki, oprawy super, doping czasami siadał, ale ogólnie na plus.

Czy można zmienić spikera?

Ile razy ten gość się odezwie, to szlag człowieka trafia, na innych stadionach też lecą bluzgi, ale bez przesady z tym przerywaniem!

Gościu, zachowaj jakiś umiar, bo to się już śmieszne robi... Nie wjeżdżaj tak co chwila, bo rozwalasz wszystko i odechciewa się śpiewać...
Ostatnio edytowane przez heoij : 11.12.2016 o godz. 00:30.
Odpowiedz cytując