Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 11.12.2016, 00:19
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
coś ci się chyba gówniarzu pomyliło, jak chcesz jechać po naszych kibicach to nie to forum

doping katastrofa, końcówka meczu derbowego, gra się nie układa, a ja słyszę 'j.ebać łks', no bez jaj
Trudno nazwać naszymi kibicami ludzi, ktorzy gwiżdżą na zgody/układy Wisły.

I jak zawsze placz na forum o doping... A na stadionie widzialem tysiące ludzi swietnie sie bawiących. Ludzi ktorzy jechali z dopingiem na maxa i jakos nie zaobserwowałem by ktos byl niesmaczony rodzajem dopingu. Wiec płacze na forum swoje, a rzeczywistość swoje.
Ostatnio edytowane przez nero : 11.12.2016 o godz. 00:23.
Odpowiedz cytując