Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 11.12.2016, 00:06
Mecz jako antyreklama futbolu.
Dla mnie nie gwiazdeczki przegrały tylko trenerzy.

Po kiego ch...ja graliśmy każda piłkę dzida do przodu sadzając Ondraska na ławce.

Dlaczego w przerwie nie zmieniliśmy sposobu gry widząc co się dzieję można było spróbować wpuścić Ryśka który umie lepiej niż Alan wyprowadzać piłkę z pola karnego

Jaki był sens zdejmować Brożka i wpuszczać Zdenka

i ostatnie jak można było pozwolić grać tak długo choremu Bobanowi.

Trenerzy chcieli za wszelką cenę nie przegrać i k...wa nie przegrali.

a z Lechią graliśmy zupełnie inaczej szybkie kontry gra po ziemi a tu ku...wa dzida strata od bramki dzida starta i tak w kółko




Tak jestem stary zgred ale jeżeli 85% dopingu to jeb...nie Cracovii to coś dla mnie jest nie tak. Stadion to nie teatr i nie mam nic przeciwko przekleństwom i bluzgom ale jeśli jazdy po innych jest więcej niż dopingowanie swojego klubu ja tego nie kupuję.

I jeszcze jedno Byliście lepsi Wisełko Byliście lepsi

Wisła Kraków - Cracovia

Bramki: 1-1 (1-0)
Posiadanie (w %): 45-55 (41-59)
Strzały: 7-16 (3-8)
Strzały celne: 2-3 (1-1)
Strzały niecelne: 3-7 (1-5)
Strzały zablokowane: 2-6 (1-2)

niewątpliwie
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.12.2016 o godz. 00:17.
Odpowiedz cytując