|
Mecz jako antyreklama futbolu.
Dla mnie nie gwiazdeczki przegrały tylko trenerzy.
Po kiego ch...ja graliśmy każda piłkę dzida do przodu sadzając Ondraska na ławce.
Dlaczego w przerwie nie zmieniliśmy sposobu gry widząc co się dzieję można było spróbować wpuścić Ryśka który umie lepiej niż Alan wyprowadzać piłkę z pola karnego
Jaki był sens zdejmować Brożka i wpuszczać Zdenka
i ostatnie jak można było pozwolić grać tak długo choremu Bobanowi.
Trenerzy chcieli za wszelką cenę nie przegrać i k...wa nie przegrali.
a z Lechią graliśmy zupełnie inaczej szybkie kontry gra po ziemi a tu ku...wa dzida strata od bramki dzida starta i tak w kółko
Tak jestem stary zgred ale jeżeli 85% dopingu to jeb...nie Cracovii to coś dla mnie jest nie tak. Stadion to nie teatr i nie mam nic przeciwko przekleństwom i bluzgom ale jeśli jazdy po innych jest więcej niż dopingowanie swojego klubu ja tego nie kupuję.
I jeszcze jedno Byliście lepsi Wisełko Byliście lepsi
Wisła Kraków - Cracovia
Bramki: 1-1 (1-0)
Posiadanie (w %): 45-55 (41-59)
Strzały: 7-16 (3-8)
Strzały celne: 2-3 (1-1)
Strzały niecelne: 3-7 (1-5)
Strzały zablokowane: 2-6 (1-2)
niewątpliwie
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.12.2016 o godz. 00:17.
|