Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 10.12.2016, 23:51
Ja nie ogarniam, jaka była taktyka na dzisiejszy mecz. Żydy nie grały nic konkretnego, więc szybko odzyskiwaliśmy piłkę, tylko po to, żeby ją od razu podać do tyłu i/lub stracić. Żal było to oglądać, niestety.

Co się stało Joviciowi?
Odpowiedz cytując