Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 10.12.2016, 23:50
Niedosyt... gorsza strona Błoń miała dwie okazje. Raz jak źle podał Boban, a raz jak źle wybił. Chociaż dobrze operowali piłką w środku pola, to nic z tego nie wynikało. Optycznie przeważali, ale nic z tego nie mieli. Myśmy mogli jeśli nie zamknąć meczu główką Arka, to przynajmniej posłać ich na deski.
Podejrzewam, że założenia były inne. Mieliśmy grać piłką po ziemi, ale poziom adrenaliny po obu stronach, który działał i mobilizująco i paraliżująco spowodował, że poszliśmy na bitkę na wiejskim weselu, zamiast trzymać ich na dystans lewym prostym.
Dalsza część meczu to konsekwencja indywidualnych błędów. oni mieli lepszą ławkę: wchodził Dąbrowski, Cetnarski, a u nas tylko wymuszone zmiany. Jestem głęboko rozczarowany i trudno ten mecz zostawić za sobą. Ważne żeby dobrym meczem i co najważniejsze zwycięskim zakończyć ten rok. Potrzebujemy 38 punktów żeby zagrać w grupie, w której powinniśmy się znaleźć.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując