Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 10.12.2016, 23:40
To był właśnie mecz w którym należało zagrać na 120% własnych możliwości. Tego meczu piłkarzom i trenerom wybaczyć nie można! To były derby...!!! Nosz k... m....
P.S.
Jeżeli faktycznie tak było jak pisze Danielek to czy oni są normalni
Ostatnio edytowane przez Barti : 10.12.2016 o godz. 23:42.
Odpowiedz cytując