Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 10.12.2016, 23:26
Nie .......cie, szybko strzelilsmy bramke i pejsownia musiala atakowac, a my ja skutecznie rozbijalismy miedzyczasie majac patelnie Głowy,który zamaist po długim uderzył po krotkim tam gdzie szedl bramkarz.... Pejsownia stworzyła DWIE akcje, dwie po naszych prezentach, pierwsza kiedy Jovic zagrywa do Głowy do wtyłu za słabo i jest kontra, druga asysta Jovica na 10 metr i tyle. Mieliśmy jeszcze sytuacje w 92min kiedy Brlek zostal zablokowany w ostaniej chwili.... Szkoda, nastepnym razem bedzie lepiej!

BYLIŚMY LEPSI!

Odpowiedz cytując