|
Kapitalny przykład meczu jak zagrać 3 środkowymi pomocnikami i przegrać środek pola. Ten obsraniec covilo zjadł środek na śniadanie.
Z resztą jak tech naplet ma nie wygrywać każdej główki jak wiecznie przytrzymuje przeciwnika przy wyskoku.
Słabe spotkanie z naszej strony.
P.S. Nie ma to jak w 85 minucie śpiewać "Hej niebiescy ole"....
Powód: RUCH RUCH HKS
Ostatnio edytowane przez johny96 : 10.12.2016 o godz. 23:25.
|