Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 10.12.2016, 23:20
Słaby mecz, zdecydowanie najsłabszy z 3 ostatnio rozegranych spotkań. Tym razem zabrakło piłkarskiego farta, którego było aż nadto w meczu z Lechią. Dwa katastrofalne błędy Jovica, które tak naprawdę powinny skończyć się bramkami (dobrze, że wpadła tylko jedna).

Pierwsza połowa posiadanie piłki 39% i jakieś ~60% celnych podań. W meczu derbowym. U siebie. Uryga podsumowuje to w wywiadzie w przerwie: nie wyglądało to najgorzej.

Kondycyjnie też dzisiaj nie wyglądali jakoś szczególnie. Szkoda tego remisu, można było zwolnić tym meczem Zielińskiego i rozwalić im cały okres przygotowawczy w zimie.

Jutro rundka po Bonarce/Factory a w poniedziałek ścieżka zdrowia u Radka
Ostatnio edytowane przez Patryko : 10.12.2016 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując