Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 10.12.2016, 22:43
Po meczu jestem zawiedziony postawą Wisły w tym meczu. Jak można u siebie się bronić, a nie atakować? Taka taktyka była dobra na Lechie, ale na parchy? Po strzelonym golu się cofają i czekają na kontry, noż ręce opadają. Jović jakiś nie swój, Brożka w ogóle nie było, Boguś się już wystrzelał. Oczywiście najlepiej Brlek i Małecki. parchy miały farta i tyle. Szkoda, że główka Głowy nie wpadła lub na końcu strzał Brleka. Jednak nie zmienia to faktu, że słabo zagraliśmy> Jestem zawiedziony i rozgoryczony!
Odpowiedz cytując