Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 10.12.2016, 22:38
mam wrażenie, że nasi tak spinają się przed każdy ważniejszym meczem, że ich paraliżuje. Pewnie z Ruchem zagrają jak z nut.

Szkoda. Odkąd Zieliński trenerem garbatych, to jeszcze z nimi nie wygraliśmy i na następne derby nie nastawiam się ani trochę, choćbyśmy nie wiem jak wybitnie wcześniej grali.
Odpowiedz cytując