Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 10.12.2016, 22:24
Do czasu asysty Jovicia nie bylo najgorzej zakladajac, ze taktyka polegala na nie graniu w pilke i czekaniu nie wiadomo na co. Doczekali sie. Slaby mecz. Nie rozumiem czemu nie pogralismy w pilke tymbardziej, ze zydki tez slabe i gowno graja. Szkoda, szkoda bo latwe 3 punkty mogly byc.
Odpowiedz cytując