Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4668
Stary 10.12.2016, 17:11
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
to ja też może sobie zrobie taką reklame w fotoszopie , co ja sie bede z Wisłą zresztą szczypął , wrzuce np na koszulke Realu M.
Myślę, że oni ogarniają to prawnie i widocznie mogą tak zrobić. To jest zwykła czerwona koszulka, a nie koszulka meczowa Wisły. Ekspertem nie jestem, ale wg mnie doszukujecie się na siłę i trochę życzeniowo pewnych rzeczy
Odpowiedz cytując