Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
to ja też może sobie zrobie taką reklame w fotoszopie , co ja sie bede z Wisłą zresztą szczypął , wrzuce np na koszulke Realu M.
|
Myślę, że oni ogarniają to prawnie i widocznie mogą tak zrobić. To jest zwykła czerwona koszulka, a nie koszulka meczowa Wisły. Ekspertem nie jestem, ale wg mnie doszukujecie się na siłę i trochę życzeniowo pewnych rzeczy
