|
Niech no tylko jakaś łajza sprzeda liścia bratu to sam jej sprzedam liścia pomimo, że nigdy żadnych zgód nie uznawałem, nie uznaję i nie będę uznawał. Tylko Wisła. A wszystkie Ruchy, Widzewy, Lechie, czy Śląski możecie sobie w d.. wsadzić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|