Temat
:
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
zenders
Member
Od: 05.2007
Offline
#
146
10.12.2016, 10:11
Niech tylko jakaś łajza gwizdnie na pozdrowieniach to sam sprzedam liścia
, pomimo że mój stosunek do nowych zgód/układów jest obojętny
zenders
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zenders
Znajdź inne posty napisane przez zenders