FraMat napisał(a):

Sorry, bo nie za bardzo ogarniam....
Będzie w ogóle w sobotę o 20.45 jakiś mecz Wisły na Reymonta czy tylko bluzgi z jednej i drugiej strony?
Bo jak mecz to przychodzę...
|
Nie prowokuj głupimy wpisami przed derbami. JEBAĆ Ż..... S....YSYNÓW!