Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 09.12.2016, 23:58
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.

No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!.
Prawie 20 lat chodze na Wisle wiec spokojnie ze zmiana pokolen

P.S. Ciekawe ilu z tych moralizatorow tutaj, pouczajacych reszte jak nalezy werbalnie jebac Cracovie potrafi z pamieci zaspiewac wislacka rote. ;-)
Ostatnio edytowane przez As : 10.12.2016 o godz. 09:04.
Odpowiedz cytując