heoij napisał(a):

Premierowy numer naszego magazynu-kwartalnika możecie nabywać już od soboty (10 grudnia) w sklepie Wiślacki Świat, a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!
Zachęcam do kupnna.
|
Świetna sprawa! Brakowało mi tego!
Napisali "a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!" czyli tak po polsku to gdzie to będzie?