Cytat:
Już od najbliższej soboty (10 grudnia) na rynku wydawniczym pojawi się nowy tytuł - pozycja obowiązkowa dla każdego Wiślaka! Po latach posuchy i zapomnianej już "Białej Gwieździe", Wisła Kraków SA własnym sumptem przygotowała dla Was magazyn "R22"!
Od teraz co trzy miesiące za jedyne 8 złotych trafi do Was dawka ekskluzywnych wiślackich treści, tworzonych u samego źródła, przez klub i przez Was - kibiców!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lackie_zrodlo/
|
Premierowy numer naszego magazynu-kwartalnika możecie nabywać już od soboty (10 grudnia) w sklepie Wiślacki Świat, a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!
Zachęcam do kupnna.