Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 09.12.2016, 21:58
Cytat:
Już od najbliższej soboty (10 grudnia) na rynku wydawniczym pojawi się nowy tytuł - pozycja obowiązkowa dla każdego Wiślaka! Po latach posuchy i zapomnianej już "Białej Gwieździe"€, Wisła Kraków SA własnym sumptem przygotowała dla Was magazyn "€žR22"€!
Od teraz co trzy miesiące za jedyne 8 złotych trafi do Was dawka ekskluzywnych wiślackich treści, tworzonych u samego źródła, przez klub i przez Was - kibiców!


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lackie_zrodlo/
Premierowy numer naszego magazynu-kwartalnika możecie nabywać już od soboty (10 grudnia) w sklepie Wiślacki Świat, a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!

Zachęcam do kupnna.
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.12.2016 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując