|
Od 20.00 powinno trwać nieustanne lżenie poniżanie i wyklinanie tego ścierwa. O 20.25 przerwa na składy i hymn i dalej na pełnej ku.rwie festiwal nienawiści. A jak chce ktoś kulturę to niech się wybierze do Groteski bo poważniejszy teatr może mu łeb rozpier.dolic.
Mam nadzieje ze sędzia dołoży coś od siebie i po metrowym spalonym dostaną bramkę na dzień dobry.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|