Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 09.12.2016, 21:49
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.

No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!.
Odkad chodze na mecze to juz ze 2 pokolenia byly i dawniej tez tak pierniczyli... oni sa poprostu wrazliwi na pieekno a w szkole to byli kujoni ktorych nikt nie lubil

FramMat z tym małpim gajem to optymistycznie podszedles do sprawy hehe.
Ostatnio edytowane przez regan : 09.12.2016 o godz. 21:52.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując