Wojtas napisał(a):

Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.
No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!.
|
Odkad chodze na mecze to juz ze 2 pokolenia byly i dawniej tez tak pierniczyli... oni sa poprostu wrazliwi na pieekno a w szkole to byli kujoni ktorych nikt nie lubil
FramMat z tym małpim gajem to optymistycznie podszedles do sprawy

hehe.