|
Polowe h21 spokojnie mozna otworzyc. Stamtad jest daleko do sektora gosci. Nawet Bednarz to zrobil! Szkoda pieniedy. Zawsze to jakis grosz. Druga rzecz. Siatka jak na Legii i mozna posadzic na G2. I kilkadziesiat tysiecy zl wiecej w budzecie. Dziwi mnie to ze nie chcemy zarobic.
|