Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12828
Stary 09.12.2016, 21:40
Polowe h21 spokojnie mozna otworzyc. Stamtad jest daleko do sektora gosci. Nawet Bednarz to zrobil! Szkoda pieniedy. Zawsze to jakis grosz. Druga rzecz. Siatka jak na Legii i mozna posadzic na G2. I kilkadziesiat tysiecy zl wiecej w budzecie. Dziwi mnie to ze nie chcemy zarobic.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując