Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 09.12.2016, 21:18
Tak bardziej sportowo:
Cracovia gra raczej nieźle, ale nie ma szczęścia - nie kończy skutecznie akcji. Czy to bezsilność, czy zmęczenie i brak formy, czy próba wpłynięcia na profesora względem trenera?
Na pewno nie są lepsi od Lechii. Uważna i konsekwentna, oraz agresywna gra może pozbawić ich złudzeń.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując