Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12825
Stary 09.12.2016, 20:38
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Trochę dziwne, że aż dwa sektory potrzebne są na bufor. Jak zaczynałem chodzić w 2007, to goście siedzieli na G5 (wówczas E5), na G4 był bufor, a na G1-G3 była Wisła.

Ale potem zdajsie po starciach chyba na meczu z Amiką u gory sektora potem wyznaczyli juz chyba 2 sektory jako bufory.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując