Charlie napisał(a):

|
Trochę dziwne, że aż dwa sektory potrzebne są na bufor. Jak zaczynałem chodzić w 2007, to goście siedzieli na G5 (wówczas E5), na G4 był bufor, a na G1-G3 była Wisła.
|
Ale potem zdajsie po starciach chyba na meczu z Amiką u gory sektora potem wyznaczyli juz chyba 2 sektory jako bufory.