|
G2 i G3 jako bufory to jest za dużo.
Wystarczyłoby na środku G3 zamontować jakąś siatkę czy jakiś nieprzezroczysty materiał aby kibice gospodarzy i gości się nie widzieli i problem prowokacji oraz rzucania racami/petardami czy czymkolwiek byłby rozwiązany.
Inna sprawa, że my "problemu" z kompletem na stadionie nie mamy często.
|