Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12822
Stary 09.12.2016, 19:45
G2 i G3 jako bufory to jest za dużo.
Wystarczyłoby na środku G3 zamontować jakąś siatkę czy jakiś nieprzezroczysty materiał aby kibice gospodarzy i gości się nie widzieli i problem prowokacji oraz rzucania racami/petardami czy czymkolwiek byłby rozwiązany.
Inna sprawa, że my "problemu" z kompletem na stadionie nie mamy często.
Odpowiedz cytując