Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12820
Stary 09.12.2016, 19:34
Znając zycie to będzie ich koło 1000 osób. Więc mogli by ich upchnąć na G4 a buforem byłoby G3 i G5.... proste logiczne. A ta to tracimy 2 tysiące miejsc a żydów nie będzie w komplecie (czyt 2000)... paranoja
Odpowiedz cytując