Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
Od: 07.2006
Offline
#
12819
09.12.2016, 19:31
Nie rozumiem dlaczego musimy miec bufory na G2, H21, H11
Jeszcze rozumiem G3... dzic z kaluzy zachowac sie nie umie.
Ale zeby poswiecac 2 tys miejsc dla tych pajacow
Paranoja !!!!
patti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patti
Znajdź inne posty napisane przez patti