Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12819
Stary 09.12.2016, 19:31
Nie rozumiem dlaczego musimy miec bufory na G2, H21, H11

Jeszcze rozumiem G3... dzic z kaluzy zachowac sie nie umie.

Ale zeby poswiecac 2 tys miejsc dla tych pajacow Paranoja !!!!
Odpowiedz cytując