Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
Od: 07.2006
Offline
#
12817
09.12.2016, 19:12
O godzinie 19.10 zostalo 1632 biletow do nabycia.
Jesli jutro nie otworza G2, H21 lub H11 to jutro zabraknie biletow dla wszystkich chetnych !!!
patti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patti
Znajdź inne posty napisane przez patti