Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 09.12.2016, 19:05
Derby to derby i koniec
Jak ktoś jest wrażliwy to niech do galerii się wybierze na jakaś wystawę ale bilet kupić może

Bylem na ostatnich przegranych derbach i jakoś na sektorze nikomu nie przeskadzaly bluzgi a byli ludzie z dziećmi.

Bo cracovia to stara quwa jest
,
Odpowiedz cytując