|
Derby to derby i koniec
Jak ktoś jest wrażliwy to niech do galerii się wybierze na jakaś wystawę ale bilet kupić może
Bylem na ostatnich przegranych derbach i jakoś na sektorze nikomu nie przeskadzaly bluzgi a byli ludzie z dziećmi.
Bo cracovia to stara quwa jest
 ,
|