|
Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.
No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!.
|