FraMat napisał(a):

Spoko. Mnie interesuje Wisła a nie utarczki sterydowych rezusów.
Ale widzę po temacie, że będzie jak w małpim gaju.
|
Nienawisc do zydow jest we krwi Wislakow. Bedzie gorzej niz w jakims malpim gaju
Jazda z zarazą , jazda z kvrwami!!!