WislaFan123 napisał(a):

No ale tu jest dużo osób ze strony kibicowskiej, oni nie rozumieją słowa profesjonalizm i jakość, nie wiedzą jak rozmowy wyglądają na tym poziomie. Ok, prezentacja jest o wiele lepsza niż jeszcze 2-3 lata temu, ale i tak, daleka od tego żeby zachęcić kogoś żeby mial wydać nawet 500 tyś. Co z ilości, jak to nie koniecznie kogoś target? Gdzie dane demograficzne jak wiek, płeć czy miejsce zamieszkania (z kart kibica spokojnie do wyciągniecia).
W zasadzie kilka liczb i tylko jakie świadczenia.
Zwykły młody startup jak pozyskuje nawet 100 tyś PLN z Inkubatorów ma zdecydowanie lepszą prezentację...
|
Prezentacja jak sama nazwa wskazuje prezentuje firmę.
Co można powiedziec o firmie Wisła Kraków patrząc na tą prezentacje? Jak ktoś nie rozumie słowa profesjonalizm przy prezentacji, to co to będzie jak dojdzie do rozmów i współpracy....
Imho prezentacja zrobiona przez pracownika markeitngu w ciagu 2h na odpieprz się.