Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 09.12.2016, 10:35
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
No ale tu jest dużo osób ze strony kibicowskiej, oni nie rozumieją słowa profesjonalizm i jakość, nie wiedzą jak rozmowy wyglądają na tym poziomie. Ok, prezentacja jest o wiele lepsza niż jeszcze 2-3 lata temu, ale i tak, daleka od tego żeby zachęcić kogoś żeby mial wydać nawet 500 tyś. Co z ilości, jak to nie koniecznie kogoś target? Gdzie dane demograficzne jak wiek, płeć czy miejsce zamieszkania (z kart kibica spokojnie do wyciągniecia).

W zasadzie kilka liczb i tylko jakie świadczenia.

Zwykły młody startup jak pozyskuje nawet 100 tyś PLN z Inkubatorów ma zdecydowanie lepszą prezentację...
Prezentacja jak sama nazwa wskazuje prezentuje firmę.
Co można powiedziec o firmie Wisła Kraków patrząc na tą prezentacje? Jak ktoś nie rozumie słowa profesjonalizm przy prezentacji, to co to będzie jak dojdzie do rozmów i współpracy....

Imho prezentacja zrobiona przez pracownika markeitngu w ciagu 2h na odpieprz się.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując