Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 08.12.2016, 21:52
Trzeba żydów rozwalić i tyle w temacie. Niech wracają tam gdzie ich miejsce czyli 3 liga. Zrewanżować się za ostatnie 2 porażki z nimi w tym jakże bolesną przy Reymonta innej opcji nie ma! Zapowiada się komplet na trybunach! Może by tak Brozio walnął hat-tricka tym razem + Boguś i Mały i jazda z kur...
Odpowiedz cytując