kicur napisał(a):

Tylko jeden sektor buforu? Nie sądzę, żeby tak było. To jest mecz podwyższonego ryzyka i podejrzewam, że w dziesiątej minucie pojawiła by się policja na tym buforowym, żeby komuś do łba nie strzeliło robienie burd
|
Dzięki, to już jest bliższe temu, czego szukałem niż jakieś truizmy
