tommiyacht napisał(a):

widzialem kiedys taki filmik z meczu, krecony z trybun (nie nasza liga). Przyjezdni ciskali mięsem, przyśpiewki anty praktycznie non stop. Gospodarze reagowali tak ze spokojnie sluchali, czekali az skoncza spiewac, po czym na koniec nagradzali ich brawami po czym zaczynali swój doping pozytywny swojej druzynie.
tamtym czacha dymiła od w....ienia...
|
Udaj się na jakieś badania człowieku bo to co piszesz powinno być karane banem na tym portalu, a w prawdziwym życiu inaczej

Klaskać żydom jak nas obrażają

Co się tu odpieprza na tym forum? Jest tu jakiś moderator?
