Cytat:
|
Ekipa Wisły różniła się jedną ważna rzeczą, mianowicie byli Wiślakami nie dla tego że taka nastała moda. Byli dlatego bo zostali tak wychowani a ostatnie lata tylko potęgowały kipiejącą nienawieść.
|
Właśnie to nas wyróżnia od bandy meneli. Wisla to nasz styl życia a nie moda. To nie znaczy ze mamy przechodzic obojetnie gdy ku.rwy na nas podnoszą kosę. Rekacja musi byc czyli ublizyc, osmieszyc i upokorzyć! Musza kur.wiska czuć, że lekko nie ma! Zmiażdzymy ich na boisku dopingiem bluzgami i na osiedlach!
Ave Wisla!