Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 08.12.2016, 19:09
NA poczatku skandujmy nazwiska pilkarzy spod znaku gwiazdy dawida. I nie zapomnijmy cieszyc sie z ich bramek. Wtedy im dopiero pokażemy dominacje XD
TO SA KUR*A DERBY.
Trzeba ich rozszarpac, zjesc, strawic i wysrać jednocześnie. Trzeba ich poniżyć na każdej płaszczyźnie!!!!! Ignorować to sobie można termalice, a nie pasiaste laski!!!!
Odpowiedz cytując