szprotson napisał(a):

|
Też nie będe się wypowiadał i wskazywał gdzie dali ciała bo dostane kontrę w postaci : lepsze to niż nic. A to fakt. To ze moglobyć to zrobione lepiej, to jedna sprawa.
|
No ale tu jest dużo osób ze strony kibicowskiej, oni nie rozumieją słowa profesjonalizm i jakość, nie wiedzą jak rozmowy wyglądają na tym poziomie. Ok, prezentacja jest o wiele lepsza niż jeszcze 2-3 lata temu, ale i tak, daleka od tego żeby zachęcić kogoś żeby mial wydać nawet 500 tyś. Co z ilości, jak to nie koniecznie kogoś target? Gdzie dane demograficzne jak wiek, płeć czy miejsce zamieszkania (z kart kibica spokojnie do wyciągniecia).
W zasadzie kilka liczb i tylko jakie świadczenia.
Zwykły młody startup jak pozyskuje nawet 100 tyś PLN z Inkubatorów ma zdecydowanie lepszą prezentację...