Wyświetl pojedynczy post
mattrissa
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 08.12.2016, 16:31
Przepraszam bardzo, ja wiem ze sa derby i emocje sie udzielaja, ale zeby tak bluzgac na forum? jak wy myslicie ze sie czuja kibice cracovi kiedy tu wchodza i czytaja? myslicie ze im jest milo? zstanowcie sie, prosze was...Pokazmy ze jestesmy ponad nimi i nie przeklinajmy! albo jeszcze lepiej, skasowac to forum calkowicie!

zartowalem. JAZDA Z ....AMI! WISELKO JAZDA Z ....AMI!
Odpowiedz cytując