Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 08.12.2016, 16:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ty kompletnie nic nie rozumiesz, nie czujesz tego co czuje wiekszość Wiśłaków. My nie mamy kompleksów, my ich po prostu najzwyklej w świecie nienawidzimy! To nie z nami jest problem i włąsnie Twoje myślenie jest anomalią...Przykład z ZOO to jakis kosmos z dupy w ogóle wzięty.

Nie chce mi się już kolejny raz pisać eseju, więc pozwolę sobie wkleić mój post z tematu derbowego : "Derby Krakowa! kibicowsko" 21.09.2013:
Nie mowie przeciez ze mamy sie z nimi lubic, chodzi mi o prosty fakt, ze poswiecajanie wiekszosci meczu na antydoping jest bez sensu bo sprawia, ze oni mysla ze sa wazni albo na tym samym poziomie co my. Ja osobiscie uwazam, ze nie sa warci takiej atencji ale naturalnie ktos moze uwazac inaczej.

Tak czy inaczej nie bede juz w tym temacie nic pisal o dopingu bo kazdy i tak zrobi po swojemu.

-----------------

Jak dla mnie w derbach 4 - 1 dla nas. Bogus oczywiscie z hattrickiem
Ostatnio edytowane przez As : 08.12.2016 o godz. 16:28.
Odpowiedz cytując