Jak jestem spokojny , to CZEKAM na sobotę żeby wykrzyczeć całą "nienawiść" do parchów, bluzgać, obrażać, i mam dupie w tym jednym dniu co kto o mnie pomyśli
Od rana łazi za mną melodia z wczorajszego meczu "Ległej" z autorskim tekstem........
"....Nienawidzę cię Qrvo "żydowska".........
NIE NA WIDZĘ cię........O żydowska"
la lala lala la lalala la
Nienawidzę cię QRVO "żydowska"...
hahha