Wyświetl pojedynczy post
mlynek
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 08.12.2016, 14:49
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
widzialem kiedys taki filmik z meczu, krecony z trybun (nie nasza liga). Przyjezdni ciskali mięsem, przyśpiewki anty praktycznie non stop. Gospodarze reagowali tak ze spokojnie sluchali, czekali az skoncza spiewac, po czym na koniec nagradzali ich brawami po czym zaczynali swój doping pozytywny swojej druzynie.

tamtym czacha dymiła od w....ienia...
No i dales przyklad o jaki mi mniej wiecej chodzilo. Ale widze ze wiekszosc jest z gimbazy i ciezko im pojac takie proste rzeczy. Natomiast rzecza najwazniejsza jest jechanie po parowach z czego akurat beda zadowoleni. Ot taka Nowosc i niespodzianka na Derby by byla i mysle zeby sie sprawdzila a pejsy by zdurnialy jeszcze bardziej niz sa. Nikt nie mowi zeby klaskac ich grajka i temu co sie dzieje na boisku i jest nie korzystne dla nas tylko na nich miec wyjebane a nic bardziej nie w....ia jak cos probujesz zrobic a nie wychodzi. W tym wypadku wlasnie chodzi o ta Prowokacje z ich strony. Drzec morde i jebac kazdy debil potrafi sle tak kogos zniszczyc to juz wyzsza szkola jazdy i widze ze wiekszosc to przerasta. A gniazdowy i tak poprowadzi doping jak uwaza wiec my mozemy sobie tylko gdybac.
Odpowiedz cytując