Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1201
Stary 08.12.2016, 14:19
Przynajmniej już wiem czemu nic nie robią z betonem pomiędzy piętrami na trybunie. Będzie dla sponsora.
ehhh żebym ja tego doczekał....
Odpowiedz cytując