Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 08.12.2016, 11:59
Jest mi wstyd za to co tu czytam...

Derby Krakowa! A oni zastanawiają się czy wypada bluzgać czy przeklinać...
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.12.2016 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując