Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.12.2016, 11:59
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Już nie bądźcie tacy wrażliwy na wulgaryzmy. Jeden z drugim był ostatnio w teatrze? Na przykład na Bitwie Warszawskiej 1920? Narodowy Teatr Stary, a w co drugim zdaniu leci soczysta ....a i jakoś nikogo to nie gorszy ani nie razi. Uprzejmy gospodarz rozmawia z gośćmi językiem, który oni rozumieją, żeby nie czuli się nieswojo.
Nie o to chodzi, ze ktos jest wrazliwy na wulgaryzmy, to przeciez jest zaden problem. Chodzi o to zeby maksymalnie w....ic tych z drugiej strony blon.
Odpowiedz cytując