As napisał(a):

|
A mozesz wyjasnic w jaki sposob odpowiadanie bluzgami na bluzgi sprawi, ze tamci przestana? Jak im na WTSK odpowiemy JZS to oni sie niby ogarna i przeprosza? "O sorry chlopaki przepraszami, strasznie nam pojechaliscie".
|
A kto gdziekolwiek powiedział, że przestaną? Albo, że przeproszą i że taki jest cel? To jest demonstracja siły i od zawsze była. Jesteśmy u siebie i tutaj mamy się czuć mocni ktokolwiek by nie przyjechał. Jak komuś pozwalasz rozrabiać we własnym domu i podwórku tylko się przyglądając to wielkie brawa. Rodzina może czuć się bezpiecznie.
Opowiadasz o abstrakcyjnych przykładach małp w zoo. Jak ktoś ci wbije do domu, zwyzywa cię i jeszcze ci przypieprzy to rozumiem, że stoisz biernie i czekasz aż policja przyjedzie?