To na pewno temat meczowy

Dwie strony rozkminek na temat dopingu?
Ja p........le. Młyn i będzie śpiewał to co będzie chciał, a Wasza dyskusja jest zbędna. Podyskutujcie sobie na priv.
A Wy kochani fani dopingu bez bluzgów zapewne pierwsi zapodacie "jazdę z k....i" jak sytuacja na boisku będzie stykowa.
Bez odbioru