Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 08.12.2016, 11:36
Jedno krotkie pytanie. Byliscie na stadionie Wisly, na derbiwym meczu w klatce gosci? Bo widze, ze wiecie kiedy sie w....iaja, kiedy prowokuja, jak sie czuja.

Jeden kazdego dnia jebie gownem bo go malpa obrzucala w ZOO ale chodzi ukebany z podniesiona glowa bo on wygral. Drugi jak mu matke, siostre od kurew zwyzywaja nie bedzie reagowal na prowokacje. Trzeci jest chyba zydem bo wie jak zyd mysli i co czuje w trakcie derbowego meczu z Wisla. Kabaret.
Odpowiedz cytując