Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 08.12.2016, 10:47
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz i tworzysz baśnie, jak baba przed okresem. Co ma piernik do wiatraka? Jaki ma związek posłuszne słuchanie, jak cisną po Wiśle do tego kto jak się napnie i jak się wtedy poczuje. Mi to koło dupy lata, co młyn będzie śpiewał, bo tam nie chodzę, ale nie pochwalam posłusznego spuszczania głowy i słuchania bluzgów na Wisłę. Na Wisłę, a nie na mnie, czy kogokolwiek innego. Dalej też sam nie wiesz, o czym piszesz. My o derbach, a Ty o meczach z innymi drużynami. To temat derbowy i najbliższego meczu dotyczy. Jak chcesz dyskutować o dopingu na meczu z Piastem/Górnikiem/Termalicą to znajdź odpowiedni temat i tam przelewaj swoje złote myśli.
A mozesz wyjasnic w jaki sposob odpowiadanie bluzgami na bluzgi sprawi, ze tamci przestana? Jak im na WTSK odpowiemy JZS to oni sie niby ogarna i przeprosza? "O sorry chlopaki przepraszami, strasznie nam pojechaliscie".
Odpowiedz cytując