|
Wtrące swoje 2 grosze. Nie lepiej kilka razy a konkretnie tak żeby ciarki przeszły. A nie przez pół meczu rozdrabniac sie. I mam nadzieje tak jak juz pisałem, że gniazdowy zapoda sporo piosenek żeby cały stadion pociągnąć. W takich meczach jest potencjał
|