Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 08.12.2016, 10:30
Wtrące swoje 2 grosze. Nie lepiej kilka razy a konkretnie tak żeby ciarki przeszły. A nie przez pół meczu rozdrabniac sie. I mam nadzieje tak jak juz pisałem, że gniazdowy zapoda sporo piosenek żeby cały stadion pociągnąć. W takich meczach jest potencjał
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując